Candan Demirdik
5
Cevap

Candan Demirdik

Takı Tasarımcısı

Birbirinden farklı tarz ve hayalgücüne sahip 20 kadın takı tasarımcısının, Teşvikiye’de eşine az rastlanan bir konseptle açtıkları ilk ortak takı mağazası 20k Tasarım Takılar ürün çeşitliliği ile rağbet görmeye devam ediyor. Yeni yıl ile birlikte yepyeni koleksiyonlarını da sunan 20k’da; pırlantadan değerli taşlara, altından gümüşe, deriye, birbirinden şık, her zevke hitap eden, hem kadınlara, hem erkeklere yönelik, klasik, etnik ve modern takı koleksiyonlarını bulmak mümkün. Üstelik hayalindeki takıyı tarif edenler, sadece kendilerine veya sevdiklerine özel tasarımlar da yaptırabiliyorlar. 60 TL ile 4 bin TL arasında değişen bir fiyat skalasına sahip olan ürünler, öğrenciye de, plaza kadınına da hitap edebiliyor. Farklı yaş gruplarından, farklı kariyerlere sahip bu 20 özel kadın; Ahsem Kaya, Candan Demirdik, Ebru Ural, Eda Meriç, Emine Akçakaya, Gözde Erdoğan, Merve Süter Acar, Münire Ulupınar, Nejla İşcan, Neylan Özdemir, Pegah Moshfeghi, Sara Beri, Sedef Vurall, Sema Baldemir, Sibel Tüfekçiler, Şebnem Arslan, Şenay Şenöz, Şerife Oylan, Tülay Geçer ve Zeynep Çisem Sezer, aldıkları sadekarlık ve mücevher tasarımı eğitimleri sayesinde, hem tasarlamaya, hem de üretmeye devam ediyorlar.

Cevapladığı Sorular

 • Topazın özellikleri nelerdir?
  Topaz taşı Batı'daki toplumların aşk taşı olarak bilinir. Özellikle eski çağlarda evlenme teklifi ederken topaz taşlı bir yüzük kullanılırmış. Bunun yanı...
 • Safirin özellikleri nelerdir?
  Safir, en çok kullanılan değerli taşlardan biridir. Büyüden, kötülüklerden ve felaketlerden koruduğuna inanılır. Farklı renk tonları bulunur.
 • İncinin özellikleri nelerdir?
  İnci, 'taşların kraliçesi' olarak bilinir. Saflığın ve duruluğun simgesidir.
 • Mine nedir?
  Mine, cam tozlarının yüksek dereceli bir fırında işleme girmesiyle madenin üzerine sürülür. Farklı renk tonları ve modellemeler kullanılabilir.
 • Zümrüdün özellikleri nelerdir?
  Zümrüt, zenginliği ifade eden taşlardan biridir. Yeşilin tonu, duygu dengelenmesini simgeler. Kalp çakrasını temsil ettiği için evliliklerde mutluluğu ve sevgiyi...
Reklam