Yardım

cevap.tv nedir?

cevap.tv, merak ettiğiniz her soruya cevap bulabileceğiniz bir video platformudur. Her konuda sorunuzu konu hakkında tecrübeli kişiler sizler için cevap.tv'de cevaplıyor.

cevap.tv videosunu tam ekran izlemek için nereye basmalıyım?

Video sayfasındaki video oynatıcının sağ alt bölümünde bulunan tuşlardan en sağdakine basarak videoyu tam ekran oynatmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz bu tuşuna solundaki tuşlardan diğer boyutlara da geçebilirsiniz.

cevap.tv videolarını bilgisayarıma indirebilir miyim?

cevap.tv videolarının tüm hakları cevap.tv'ye aittir. Videoları indirmek yasal değildir.

Ben de soru sorabilir miyim?

cevap.tv'de bulamadığınız konularda sorularınızı Cevapsız Sorular bölümüne ekleyebilir, kullanıcıların oylamasına sunabilirsiniz. Her ay en çok oylanan sorular o konu hakkında tecrübeli kişiler tarafından cevaplanacak.

cevap.tv'deki cevaplayanlara nasıl güvenebilirim?

cevap.tv ekibi olarak cevaplayan kişileri konu hakkındaki tecrübelerine göre seçmekteyiz. Bu konuda dikkat etmek gereken 2 konu var. Öncelikle cevaplayanlar aynı konuda farklı bilgi verebilir, anlattıkları konu aynı olmasına rağmen farklı çözümler öneriyor olabilir. Bu tür durumlarda cevaplayan profil sayfalarına göz atarak kararınızı verebilirsiniz. İkinci konu ise, size özel bir durum için bir yetkili ile görüşmek yerine sadece cevap.tv videosu izleyip karar almamaya dikkat etmenizdir. Örneğin Sağlık konusunda izlediğiniz bir video size fikir vermelidir, ancak her zaman istisnai durumlar olabileceği için bir şikayetiniz varsa mutlaka doktora gitmelisiniz.

cevap.tv'de cevaplayan olmak için ne yapmam gerekir?

cevap.tv'de cevaplayan olmak isterseniz bizimle sitenin altında yer alan iletişim tuşuna basarak iletişime geçmeniz gerekir. Anlatmak istediğiniz konuyu, öz geçmişinizi bize göndermeyi unutmayın!